KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12101217
nr 1210 1217
Jan Sigfrid Alfons Carlsson
(1900-1985), Sverige
Oljemålning, Fiskebåtar, signerad S Alfons. Olja på pannå, 37x45 cm
Utrop:
400 kr
måndag 15 oktober 2018
kl 19:35:05
Jan Sigfrid Alfons Carlsson
Läs mer om Jan Sigfrid Alfons Carlsson